Ne yapıyoruz?

Web Tasarımı ve Yönetimi
Web Tasarımı, Yazılım ve Yönetimi

Kurumsal Kimliğinize ve sektörünüze uygun web tasarımı yapıyoruz. Siteniz mobil uyumlu, SEO kuralları ile son versiyon yazılım metodları ile hazırlanıyor. Sitenizin yayın hayatındaki yönetim, geliştirme ve analizini yapıyoruz.

Özel Web Projesi Yazılımı
Özel Web Projesi Yazılımı

Bir fikriniz var ve onu hayata geçirmek istiyorsunuz. Hazır yazılımlardan da istediğiniz sonuçu alamıyorsunuz. Web tabanlı özel yazılım projelerimiz ile fikirlerinizi dijital dünyaya taşıyalım.

Mobil Uygulama Yazılım ve Geliştirme
Mobil Uygulama Yazılım ve Geliştirme

Günümüzde mobil cihazlar internet trafiğinin %75'den fazlasını, hatta bazı projelerde tamamanını oluşturmaktadır. iOs ve Android yazılımı konusunda projenizi geliştirelim. Güncel teknolojiye uygun, kolay kullanımı ile kullanıcı memnuniyeti sağlayan mobil uygulamalar geliştirelim..

B2C E-Ticaret
B2C E-Ticaret

İhtiyacınıza uygun B2C (Business to Consumer) e-ticaret sistemi yazılımları yapıyoruz. Danışmanlık, teknik destek ve bakım anlaşmasıyla her zaman yanınızda oluyoruz. Katma değer projelerimiz ile rakiplerinizden sizi ayırıyoruz.

İnternet Reklamcılığı
İnternet Reklamcılığı

Sitenizi veya projenizi hayata geçirdiniz. Ya da var olan işinizi artık dijital dünyada tanıtmak istiyorsunuz. Şimdi sıra işin reklamını yapmakta. Reklam stratejileri yönetimi, Display banner reklam tasarım ve uygulamaları, Facebook, Instagram, Twitter, Youtube ve Google Business gibi sosyal medya platfomlarında sizin için yönetimini yapalım.
#internetreklamciligi